
Морська акустика 6.5" двосмугова 100 W Osculati 29.722.00
3 592 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29.722.00
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустика 6.5" двосмугова
Пара водонепроникних динаміків виготовлена з ABS пластику. Мигнітні моделі (попередньо призначені для того, щоб не заважати приладам або компасам), двостороння система (для кращого відтворення високих і низьких частот), забезпечена окремим твітером; підходить для використання в приміщенні та на вулиці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Osculati |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Кількість смуг | 2 |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Врізний розмір мм | 128 |
| Діаметр (мм) | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 592 ₴


