Сонячна панель Sumyk.
Сонячна панель застосовується для заряджання через контролер будь-яких типів акумуляторів (Gel, AGM, CALCIUM, WET ...) потужністю від 30 до 120 Ah.
Також цю панель можна застосовувати без контроллера з аккумулятором з вбудованим контроллером наприклад як цей 12V100AH DC-LVD
Потужність 100W
Напруга 18V
Розміри 1847 х 485 мм
Розміри в складеному ствні 462 х 485 х 41 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 18 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 5 А |
| Напряжение холостого хода | 21.24 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1847 мм |
| Ширина | 485 мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



