Скейт Aztron Gravity.
GRAVITY 42 – це ідеальне поєднання серфінгу та скейтбордингу, яке зробить тренування у міжсезоння легкими та веселими. Натхненний класичним лонгбордом зі світу серфінгу, GRAVITY має багато місця для відпрацювання крос-кроків, широких поворотів та ноу-райду.
- класична форма з круглим носом
- надміцний 7-шаровий канадський клен зверху та знизу
- прозорий та чорний наждачний папір
- квадратний хвіст для чуйних поворотів
- хромований підшипник з прокладками та шайбами
- колеса 70х51 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3370 г |
| Производитель | Aztron |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колес | 70 мм |
| Жесткость колес | 78А |
| Подшипник | ABEC-9 |
| Материал деки | Клен |
| Материал колес | Полиуретан |
| Толщина колес | 50 мм |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 26 см |
| Длина | 106.7 см |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







