Скейт Aztron Forest.
FOREST 34" пропонує відмінний баланс довжини та ширини дошки, завдяки чому вона ідеально стабільна для круїзу.
- ширина дошки 25 см і хвіст ластівчиної риби роблять дошку чуйною та маневреною
- 5-шаровий скельний клен з канадським кленом
- алюмінієвий підшипник ABEC 7 для стабільної та керованої їзди
- колеса 65х51 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3200 г |
| Производитель | Aztron |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колес | 65 мм |
| Жесткость колес | 78А |
| Подшипник | ABEC-7 |
| Материал деки | Клен |
| Толщина колес | 50 мм |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 24.8 см |
| Длина | 86.4 см |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









