Скейт Aztron Street.
SPACE 40" пропонує відчуття від катання на скейтборді, які дуже схожі на серфінг у воді, що робить цей лонгборд ідеальним. Натхненний SPACE ви можете знайти в цій дошці всі круті елементи.
- дека: 7-шарова зі 100% канадського клена з технологією Carbon Inlay Tech
- рокер з ударом хвостом
- високоякісний підшипник ABEC 9 для максимальної плавності
- колеса 70х51 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3600 г |
| Производитель | Aztron |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колес | 70 мм |
| Жесткость колес | 78А |
| Подшипник | ABEC-9 |
| Материал деки | Клен |
| Толщина колес | 50 мм |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 24.8 см |
| Длина | 101.6 см |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







