GEL аккумулятор Haibo 45Ah 12B.
-вистачить на 2-3 доби риболовлі без підзарядки
-має відносно не велику вагу
-займає мало місця
-електролит має гелеподібний стан
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 13.4 кг |
| Высота | 215 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 230 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | HAIBO |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 45 А·ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 12 В |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


