
Літій-залізо-фосфатний акумулятор 100Ah 24V Weekender з зарядним пристроєм 29,4V 10A
Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Код: 24V100Ah LiFeP04
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Weekender 100Ah 24V.
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Weekender LiFePO4 24V 100AH обладнаний вбудованим BMS контролером, завдяки якому акб має захист від перевантаження та перезарядки.
Може використовуватися:
- для електромотору для човна
- для кемпінгу
- резервне джерело живлення
- для складської техніки
Гарантія 24 місяці
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 500 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Weekender |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 24 В |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте