Літій-залізо-фосфатний акумулятор Weekender 100Ah 12V.
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Weekender LiFePO4 12V 100AH обладнаний вбудованим BMS контролером, завдяки якому акб має захист від перевантаження та перезарядки.
Може використовуватися:
- для електромотору для човна
- для кемпінгу
- резервне джерело живлення
- для складської техніки
Гарантія 36 місяців
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 12.4 кг |
| Высота | 263 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 286 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Weekender |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 12 В |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


