
Лебідка електрична для ATV Dragon Winch DWH 4500 HDL synthetic
16 574 ₴
- Під замовлення
Відправка з 25 квітня 2026+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Dragon Winch |
| Вага (кг) | 12,7 кг |
| Габаритні розміри | 334 мм х 114 мм х 120 мм |
| Довжина синтетичного троса | 15 м |
| Довжина троса | 15 м , 20 м м |
| Коробка передач | ступенево планетарно |
| Мотор | 1,9 к.с. |
| Напруга | 12 вольтів |
| Напруга, вольт | 12 вольтів |
| Застосування | легких квадроциклів |
| Застосування для | Квадроцикл, снігохід |
| Пульт дистанційного керування | Дротовий + бездротовий |
| Пульт керування ведучий | є, на кермо |
| Відстань між кріпленнями, мм | 170 мм х 76 мм |
| Скорочення | 136: 1 |
| Гальмо | автоматичний |
| Трос | Синтетичний |
| Тяговое усилие | 4 500 Ib/ 2 041 kg кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 574 ₴
