
Фігурка для анімації STIKBOT MEGA DINO - ТИРАНОЗАВР
179 ₴
- В наявності
- Код: TST624T_UAKD
- +380 (99) 263-61-61
Фігурка для для анімаціїі STIKBOT MEGA DINO: ТИРАНОЗАВР - дозволить зануритися в епоху динозаврів і створити по-справжньому зачаровуючі сцени з грізними тваринами, які жили ще до нашої ери!
Тиранозавр - його часто скорочують до Ті-рекс. Один з найзнаменитіших динозаврів світу.
Об'єднуйте стікботів різних серій і придумуйте все більше нових сюжетів!
Все тільки в руках юного творця!
Особливості ігрового набору:
- Фігурки динозавтра більше розміру чоловічка і тварини-стікбота. Завдяки чому створюючи спільний відео-ролик динозавр буде явно перевершувати свого аппонента.
- Фігурки виготовлені з міцного пластику.
- Завдяки спеціальній конструкції і присоскам на руках і ногах, фігурки можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь і фіксувати їх в будь-яких положеннях.
- Дитина може відчути себе справжнім юним режисером.
- Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок.
- Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного.
- Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play.
У набір входить:
- Фігурка тиранозавра.
Ігри з анімаційною студією Stikbot розвиває:
- Уяву
- Вміння грати
- Дрібну моторику
- Сприйняття простору
- Образне мислення.
Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot!
Рекомендовано для дітей від 4-х років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stikbot |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Вага (без паковання) | 0 г |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.122 г |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.042 г |
| Вага, брутто | 0 г |
| Відеообзор | Https://youtu.be/kugIykgovus, https://youtu.be/fHL5l7MJZRA |
| Висота (без паковання) | 0 см |
| Висота в упаковці | 11.8 см |
| Група для прайс-листа | ІНШІ ІГРАШКИ |
| Довжина (без паковання) | 0 см |
| Длина в упаковке | 21 см |
| Цікаво грати в віці до | 14 років |
| Код УКТВЕД | 9503004900 |
| Кількість Упакове | 1 |
| КількістьВ'ящика | 12 |
| Матеріал | Комбін. мат-ли: полімерні, гумові, текстильні тощо. |
| Найменування Н1 | Фігурка для анімації Stikbot Mega Dino — Тиранозавр |
| Найменування Англійське полірне | The figurine for animation STIKBOT MEGA DINO – TREX |
| Найменування Українське полірне | Фігурка для анімації STIKBOT MEGA DINO - ТИРАНОЗАВР |
| Найменування Н1 (укр.) | Фігурка для анімації Stikbot Mega Dino - Тиранозавр |
| Номенклатура | Фігурка для анімації STIKBOT MEGA DINO — ТИРАННОЗАВТР |
| Харчування | Не потрібні В |
| Підкатегорія | , , Іграшки з доповненою реальністю, Набори для творчості |
| Стать | Обидва |
| Рекомендація за віком від | 4 років |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Посилання на сайт | Https://www.kiddisvit.ua/catalog/figurka-dlya-animacii-stikbot-mega-dino-tirannozavr |
| Країна походження | КНР |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
| Ширина (без паковання) | 0 см |
| Ширина в упаковке | 5.1 см |
| Штрих-код | 6900007339353 |
- Ціна: 179 ₴


