Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! - БАРРІ АЛЛЕН стане чудовим подарунком для любителів фільму «Флеш» від всесвіту «DC».
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,6 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Номенклатура | Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Movies: Флеш" — БАРРІ АЛЛЕН |
| Кількість Упакове | 1 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.11 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Ігрова фігурка Funko Pop! - Баррі Аллен |
| Ширина (без паковання) | 5.5 см |
| Найменування Українське полірне | Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Movies: Флеш" - БАРРІ АЛЛЕН |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Найменування Англійське полірне | Toy figure FUNKO POP! "Movies: The Flash" series - BARRY ALLEN |
| Найменування Н1 | Ігрова фігурка Funko Pop! - Баррі Аллен |
| Вага нетто (в пакованні) | 0 г |
| Підкатегорія | , , Герої фільмів і серіалів, Колекційні іграшки |
| Штрих-код | 6900007347594 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 6 |
| Вага (без паковання) | 0.09 г |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Довжина (без паковання) | 6 см |
| Висота (без паковання) | 11.4 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



