
Магнітна гра YAGO - ОДЯГНИ ЄДИНОРОГА
159 ₴
- В наявності
- Код: 40296
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітна гра YAGO - ОДЯГНИ ЄДИНОРОГА - компактна та зручна розвага від бренду YaGo. Вдома або в дорозі - це швидкий та веселий спосіб розважитися! Відкривайте коробочку, обирайте яскравий одяг для єдинорога та створюйте казкові образи.
В комплекті:
- металевий кейс, всередині якого зображений єдинорог-модель для одягання.
- магнітні фішки - різноманітні елементи одягу для єдинорога
Розмір гри 17,8х12,7х1,9 см.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yago |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| До комплекту входить | Кейс-поле для гри, магнітне вбрання для єдинорога |
| Вага (без паковання) | 0.218 г |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.235 г |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.218 г |
| Вага, брутто | 0 г |
| Висота (без паковання) | 0 см |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Група для прайс-листа | ІГРИ ТА ПАЗЛИ |
| Довжина (без паковання) | 0 см |
| Длина в упаковке | 12.5 см |
| Цікаво грати в віці до | 7 років |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість Упакове | 1 |
| КількістьВ'ящика | 12 |
| Матеріал | Метал, полімерні матеріали, магніти, папір тощо. |
| Найменування Н1 | Магнітна гра Yago — Одягни єдинорога |
| Найменування Англійське полірне | YAGO Magnetic Game - DRESS UP UNICORN |
| Найменування Українське полірне | Магнітна гра YAGO - ОДЯГНИ ЄДИНОРОГА |
| Найменування Н1 (укр.) | Магнітна гра Yago - Одягни єдинорога |
| Номенклатура | Магнітна гра YAGO — ОДЕНЬ ЄДИНОРОГА |
| Харчування | Не потрібно В |
| Підкатегорія | , , Настільні ігри, Розвивальні ігри |
| Стать | Обидва |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Посилання на сайт | Https://www.kiddisvit.ua/catalog/magnitnaya-igra-yago-oden-edinoroga |
| Країна походження | КНР |
| Тип індивідуального паковання | Металева коробка в термозбіжній плівці |
| Ширина (без паковання) | 0 см |
| Ширина в упаковке | 2 см |
| Штрих-код | 8463760402965 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴
