
Головоломка RUBIK'S серії "Cubers" - КУБИК ЛЮДИНА-ПАВУК
699 ₴
- В наявності
- Код: 6070145
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крутіть, обертайте та демонструйте свої навички абсолютно по-новому з Кубиком RUBIK'S –ЛЮДИНА-ПАВУК. Це культовий кубик Рубіка 3х3, який ви так любите, з новим персонажем і новим способом показу!
Особливості механічної головоломки:
- Кубик Рубіка 3х3 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей;
- Кубик Рубіка - це унікальна та оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років!
- Ця іграшка - класичний приклад поєднання захопливої гри та інтелектуального розвитку!
- Покращений механізм кубика Рубіка забезпечує плавне і м'яке обертання.
- Після того, як кубик перемішаний, крутіть, повертайте та обертайте його, доки кожна з 6 граней не зійдеться разом, утворюючи сторону голови Людини-павука.
- Коли кубик буде зібрано, прикріпіть голову Людини-павука до корпусу та підставки, щоб показати свою колекцію.
- Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.
У набір входить:
- кубик 3х3,
- корпус,
- підставка.
Гра з головоломкою розвиває:
- Концентрацію уваги;
- Дрібну моторику;
- Пам'ять;
- Логіку.
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubik's |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| До комплекту входить | Кубик 3*3, корпус, підставка |
| Вага (без паковання) | 0.102 г |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.159 г |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.102 г |
| Вага, брутто | 0.102 г |
| Відеообзор | Https://youtu.be/dNDQh7y9qN8 |
| Висота (без паковання) | 9.9 см |
| Висота в упаковці | 12.8 см |
| Група для прайс-листа | ІГРИ ТА ПАЗЛИ |
| Довжина (без паковання) | 6.3 см |
| Длина в упаковке | 12.7 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість Упакове | 1 |
| КількістьВ'ящика | 4 |
| Матеріал | Полімерні матеріали |
| Найменування Н1 | Головоломка Rubik's серії "Cubers" — Кубик Людина-павук |
| Найменування Англійське полірне | Puzzle RUBIK'S of the "Cubers" series - CUBE SPIDER-MAN |
| Найменування Українське полірне | Головоломка RUBIK'S серії "Cubers" - КУБИК ЛЮДИНА-ПАВУК |
| Найменування Н1 (укр.) | Головоломка Rubik's серії "Cubers" - Кубик Людина-Павук |
| Номенклатура | Головоломка RUBIK'S серії "Cubers" — КУБІК ЧАСТОВА-ПАУК |
| Харчування | Не потрібні В |
| Підкатегорія | , Marvel, Герої фільмів і серіалів, Головоломки |
| Стать | Обидва |
| Рекомендація за віком від | 8 років |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Посилання на сайт | Https://www.kiddisvit.ua/catalog/golovolomka-rubiks-serii-cubers-kubik-chelovek-pauk |
| Країна походження | КНР |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
| Товар в асортименті | Немає |
| Ширина (без паковання) | 6.3 см |
| Ширина в упаковке | 6.8 см |
| Штрих-код | 6900007518154 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








