
Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" - ПОБАЧЕННЯ У САДУ
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: MJ-000056
- +380 (99) 263-61-61
Завітай у фантазійний світ романтики з колекційними фігурками серії «Загадковий ліс» – ПОБАЧЕННЯ У САДУ! Вони стануть чудовим подарунком, або ж неймовірною окрасою інтер’єру. У деяких фігурок є перламутрове чи флоковане покриття, або напівпрозорі елементи. Збирай усю колекцію з 8 фігурок, щоб познайомитись з унікальним дизайном кожної та створити свою чарівну колекцію!
- У цій серії ти можеш знайти 8 персонажів, серед яких є 2 рідкісних! Тут ти познайомишся з Rose, Begonia, Sea Breeze, Flover Vine, Dusk, Bramble, Garden Gnome (рідкісний) та Flower Fairy (рідкісна).
- Шанс знайти Garden Gnome – 1:72, а Flower Fairy – 1:144!
- Іграшка знаходиться у сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- У кожного героя є власна колекційна картка.
- Розмір фігурок: від 7 до 10 см.
У комплект входить:
- колекційна фігурка;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендовано для осіб від 15 років і старше. 8 років – з дозволу дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Shenzhen Yanchuang Cultural Development Co.,Ltd. |
| Матеріал | ПВХ-пластик |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 26 см |
| Висота в упаковці | 12.5 см |
| Ширина в упаковке | 17.5 см |
| Номенклатура | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" — ЗВІДАТ У САДУ |
| Кількість Упакове | 6 |
| Вага брутто (в пакованні) | 1.138 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна фігурка Pop Top Lucky Emma - Побачення у саду |
| Відеообзор | Https://youtu.be/VApgOURrDs8, https://youtu.be/CeSwbQj2ZNc |
| Ширина (без паковання) | 8 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" - ПОБАЧЕННЯ У САДУ |
| До комплекту входить | 1 фігурка-сюрприз, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible figurine POP TOP Lucky Emma of "Secret Forest" - GARDEN DATE |
| Найменування Н1 | Колекційна фігурка Pop Top Lucky Emma — Побачення в саду |
| Вага нетто (в пакованні) | 1.056 г |
| Підкатегорія | , , , Колекційні іграшки |
| Штрих-код | 6971194781058 |
| Вага, брутто | 0.169 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 72 |
| Вага (без паковання) | 0.142 г |
| Рекомендація за віком від | 14 років |
| Довжина (без паковання) | 8 см |
| Висота (без паковання) | 12 см |
| Тип індивідуального паковання | Коробка |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Новинка |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Немає |
- Ціна: 795 ₴








