
Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon - Я – МІМОН (у дисп., в ас.)
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 556005
- +380 (99) 263-61-61
Запрошуємо тебе у світ фантастичних створінь – Кіммонів! Тут вони можуть бути ким завгодно: фруктиками, тваринками або ж казковими створіннями. А ще вони дуже приязні, люблять гратися, обійматися і бути поруч.
Кіммони народжуються у світі снів. Там вони навчилися бачити світло та темряву, щоби потім повернутися у наш світ і стати супутниками для тих, хто шукає сенс, обійми або просто трохи тепла. Їхній дім – не коробка, а серце того, хто відкриє її.
Обійми свого Кіммона. І нехай почнеться історія, що належить тільки вам!
Серед Кіммонів ти можеш зустріти надзвичайних модників – Мімонів! Ці кавайчики люблять стильно одягатися і влаштовувати незабутні паті. Збери усі колекційні м’які іграшки з кільцем серії Я – МІМОН та дізнавайся про кожного з них!
- У цій серії ти можеш знайти 7 Кіммонів, серед яких є 1 рідкісний! Тут є Мімони з різним характером: Сонько, Милашка, Бешкетник, Мрійник, Пустун, Крутелик та Веселунчик (рідкісний).
- Шанс знайти Веселунчика – 2,08%!
- М’яка іграшка знаходиться у сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- У кожного героя є власна колекційна картка та аксесуари одягу.
- Збери усіх героїв, щоб змінювати образи між ними.
- Обличчя героїв виконані з полівінілхлориду (PVC).
- «Скляні» великі очі з глибоким поглядом надають персонажам дивовижного вигляду.
- Формуй різні пози завдяки гнучким ручкам.
- Завдяки знімному кільцю ти можеш причепити іграшку до сумки чи будь-де.
- Розмір іграшок близько 17,5 см (залежно від аксесуарів).
У комплект входить:
- 1 м'яка іграшка-сюрприз з кільцем;
- аксесуари одягу;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен герой унікальний.
Рекомендовано для осіб від 15 років і старше. 8 років – з дозволу дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | CTCP ASIA INTERNATIONAL LIMITED |
| Матеріал | АБС, полиэстер |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 30.7 см |
| Висота в упаковці | 16.7 см |
| Ширина в упаковке | 20.7 см |
| Номенклатура | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon — Я — МИМОН (у дисп., в ас.) |
| Кількість Упакове | 6 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.155 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon - Я – Мімон |
| Відеообзор | Https://youtu.be/B0oghPGwTQQ |
| Ширина (без паковання) | 6.6 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon - Я – МІМОН (у дисп., в ас.) |
| До комплекту входить | 1 м'яка іграшка-сюрприз із кільцем, аксесуари одягу, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible plush toy with ring POP TOP Kimmon - I'M MIMON (in display, assorted) |
| Найменування Н1 | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon — Я — Мімон |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.087 г |
| Підкатегорія | , , Іграшки на підвісі, М'які іграшки тварини |
| Штрих-код | 6973100043861 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 48 |
| Вага (без паковання) | 0.087 г |
| Рекомендація за віком від | 15 років |
| Довжина (без паковання) | 10 см |
| Висота (без паковання) | 16.8 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Дисплей |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Група для прайс-листа | М'ЯКІ ІГРАШКИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Новинка |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
- Ціна: 1 195 ₴







