Акустика 6.5" широкосмугова
Пара водонепроникних динаміків виготовлена з ABS пластику
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 18 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Виробник | ABS |
| Діаметр (мм) | 180 мм |
| Врізний розмір мм | 135 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 971 ₴


