
Морська акустика 8" 2-смугова, 180W
2 422 ₴
- Готово до відправки
- Код: DBS8013W
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустика 8" 2-смугова
Пара водонепроникних динаміків виготовлена з ABS пластику
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 91 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Виробник | ABS |
| Діаметр (мм) | 233 мм |
| Врізний розмір мм | 187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 422 ₴
