
Літій-іонний акумулятор Weekender 100Ah 12 V
12 968 ₴
- Готово до відправки
- Код: Li-Ion 100Ah
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літій-іонний акумулятор Weekender 100Ah 12 V
Акумулятори мають широкий спектр застосування: риболовля, полювання, відпочинок на природі. Ви зможете застосовувати його для безлічі приладів, як-от електромотор, телефон, автохолод, прожектор, ліхтар.
Акумулятор має низку переваг:
- Низький саморозряд.
- Висока струмовіддача.
- Велика кількість циклів заряджання-розряджання 2400.
- Має малу вагу та компактні розміри порівняно з аналогічними гелевими акумуляторами
- Висока енергетична щільність (місткість)
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.15 кг |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Weekender |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 968 ₴
