
Морська акустика 6,5" двосмугова 120 W Osculati 29.743.03
2 271 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29.743.03
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустика 6,5" двосмугова
Пара водонепроникних динаміків виготовлена з ABS пластику. 2-смугові динаміки. Призначений для використання всередині та зовні приміщень. Мін. відстань від компаса: 1,4 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Osculati |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Кількість смуг | 2 |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Врізний розмір мм | 138 |
| Діаметр (мм) | 192 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 271 ₴