Надувний човен-катамаран Kolibri КМ-340СМ – це надувний моторний човен з низьким опором забезпечує швидке та рівне планування, виняткову стійкість та економію палива.
Комплектується пайолом Air-deck (ном. тиск 0,6 бар)
Цей човен не підлягає держреєстрації.
Базова комплектація:
- човен
- весла (170 см)
- балони з перепускними клапанами
- рухлива банка
- пайол air-deck
- насос
- ремкомплект
- сумка до човна
- сумка до пайола
Додаткова комплектація:
- УКБ (універсальний кріпильний блок)
- Накладка на банку
- Сумка-скринька під банку
- Тент від сонця
Базовий колір:
- темно-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Тип дна | Надувне дно високого тиску |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Довжина | 340 см |
| Ширина | 165 см |
| Діаметр балона | 49 см |
| Вантажопідйомність | 515 кг |
| Кількість гермовідсіків | 5 |
| Пасажиромісткість | 5 |
| Транець | Вбудований |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 43 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 290 см |
| Ширина кокпіта | 65 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Колір | Темно-сірий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 115 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 25 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 15 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 170 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 685 ₴



