Безкоштовна доставка

Надувний моторний катамаран Kolibri KM-380CM
36 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM-380CM
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний човен-катамаран Kolibri КМ-380СМ - це надувний моторний човен зі стаціонарним транцем. Інноваційний дизайн відкритого носа човна спрощує посадку пасажирів та вантажу з берега та забезпечує легкий та комфортний вхід та вихід з води.
Комплектується пайолом Air-deck (ном. тиск 0,6 бар)
Цей човен не підлягає держреєстрації.
Базова комплектація:
- човен
- весла (170 см)
- балони з перепускними клапанами
- рухлива банка
- пайол air-deck
- насос
- ремкомплект
- сумка до човна
- сумка до пайола
Додаткова комплектація:
- УКБ (універсальний кріпильний блок)
- Накладка на банку
- Сумка-скринька під банку
- Тент від сонця
Базовий колір:
- темно-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Тип дна | Надувне дно високого тиску |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 185 см |
| Діаметр балона | 49 см |
| Вантажопідйомність | 640 кг |
| Кількість гермовідсіків | 5 |
| Пасажиромісткість | 6 |
| Транець | Вбудований |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 320 см |
| Ширина кокпіта | 75 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Колір | Темно-сірий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 120 см |
| Ширина у складеному вигляді | 60 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 20 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 170 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 390 ₴


