Безкоштовна доставка

Човен-пліт Kolibri K-180F Світло-сірий
17 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: K-180F
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Човен-пліт Беллі Бот (Belly Boat) – це одномісний мініатюрний надувний човен, що нагадує формою рятувальне коло або плавуче крісло. Ці човни також іноді називають “плаваючою трубою” (Float Tube) або “плавучою підковою” – все це обумовлено незвичайною формою їх корпусу.
Комплектується пайолом Air-deck (ном. тиск 0,6 бар)
Цей човен не підлягає держреєстрації.
Базова комплектація:
- Човен
- Весла (1м)
- Пайол та сидіння air-deck
- Лямки заплічні
- Сумка для човна
- Ремкомплект
- Насос
Базовий колір:
- зелений
- світло сірий
- темно-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дна | Надувне дно високого тиску |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Довжина | 178 см |
| Ширина | 112 см |
| Діаметр балона | 32 см |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Тип сидіння | Надувне |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 160 ₴


