Автомодель RED BULL RACING RB19 Bburago стане чудовим подарунком як для маленького автолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому.
Ігрова цінність моделі в тому, що вона має високий рівень деталізації, що забезпечує максимальну схожість з оригіналом.
Автомодель RED BULL RACING RB19 Bburago має:
- металевий корпус;
- дзеркала заднього огляду;
- гумові шини, як у справжнього автомобіля.
Моделі автомобілів Bburago допоможуть розвинути в дитини
- сприйняття простору;
- кругозор;
- вміння грати та колекціонувати.
Масштаб — 1:43.
В асортименті 2 боліди, одним керував Макс Ферстапен під номером 1, і болід Серхіо Перес під номером 11.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Не потрібно В |
| Посилання на сайт | Https://www.kiddisvit.ua/catalog/avtomodel-red-bull-racing-rb19-2023-1-43 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| До комплекту входить | 1 автомодель |
| Вага (без паковання) | 0.038 г |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.082 г |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.038 г |
| Вага, брутто | 0 г |
| Відеообзор | Https://youtu.be/tNVj-VS02Aw |
| Висота (без паковання) | 2.83 см |
| Висота в упаковці | 7 см |
| Група для прайс-листа | МОДЕЛІ МАШИН І ТРАНСПОРТУ |
| Довжина (без паковання) | 13.05 см |
| Длина в упаковке | 13.97 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Код УКТВЕД | 9503003000 |
| Кількість Упакове | 1 |
| КількістьВ'ящика | 36 |
| Матеріал | Пластик, метал тощо. |
| Найменування Н1 | Автомодель - Red Bull Racing RB19 (2023) (1:43) |
| Найменування Англійське полірне | Car-model - RED BULL RACING RB19 (2023) (1:43) |
| Найменування Українське полірне | Автомодель - RED BULL RACING RB19 (2023) (1:43) |
| Найменування Н1 (укр.) | Автомодель - Red Bull Racing RB19 (2023) (1:43) |
| Номенклатура | Автомодель - RED BULL RACING RB19 (2023) (1:43) |
| Підкатегорія | , , Ігрові машинки, Колекційні машинки |
| Стать | Хлопчик |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Країна походження | КНР |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
| Товар в асортименті | Да |
| Ширина (без паковання) | 4.75 см |
| Ширина в упаковке | 6.35 см |
| Штрих-код | 4893993380824 |
- Ціна: 597 ₴









