Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! у формі улюбленого героя стане чудовим подарунком для колекціонера!
- висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
У наборі:
- 2 фигурки.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір великої фігурки приблизно 11.4 та 4,7 cm (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| До комплекту входить | 2 фигурки |
| Підкатегорія | , , Герої Аніме, Колекційні іграшки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴




