
Підгузки GOO.N Plus для новонароджених до 5 кг (розмір NB, на липучках, унісекс, 152 шт.)
2 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21000626-2
- +380 (99) 263-61-61
Підгузки Goo.N Plus — це новий рівень турботи про шкіру Ваших крихт.
Японські підгузки Goo.N Plus для новонароджених (NB, до 5 кг) враховують особливості шкіри малюків * і запобігають подразненню та сухості.
Для цього Goo.N Plus використовує:
1. Розкішний зволожувальний лосьйон, як у серветках Elleair Lotion Tissues**, для відновлення водного балансу та посилення бар'єрної функції шкіри. Інгредієнти: гліцерин (вологоутримувальний інгредієнт), колаген і гіалуронова кислота.
2. Ультратонкі та пухнасті волокна Goo.N Plus у комбінації зі зволожувальним лосьйоном Elleair**, які створюють особливо гладку текстуру для ніжного дотику та забезпечують максимальний комфорт і мінімальне тертя навіть для подразненої шкіри. Goo.N Plus на 40% більш шовковистий і вдвічі гладкіший, ніж звичайний Goo.N.
3. Високу швидкість вбирання для зменшення подразнення.
4. Додатковий захист від протікань на спинці.
5. Зручну посадку та комфорт для маленьких животиків.
Розмір NB для малюків вагою до 5 кг
В пачці 152 шт. підгузків японських для новонароджених.
* Шкіра новонародженого приблизно вдвічі тонша, ніж шкіра дорослої людини, у ній менше води та шкірного сала, вона схильна до сухості та чутливіша до подразнень.
** Серветки та хусточки Elleair зі зволожувальним лосьйоном — No1 на ринку Японії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Goo.N |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Нетканий волокнистий матеріал, целюлоза, суперабсорбувальні полімери, еластичні матеріали, клейкі |
| Стать | Обидва |
| Стан | Нове |
| Длина в упаковке | 12 см |
| Висота в упаковці | 35.4 см |
| Ширина в упаковке | 68.8 см |
| Номенклатура | Підгузки GOO.N Plus для новонароджених до 5 кг (розмір NB, на липучках, унісекс, 152 шт.) |
| Кількість Упакове | 1 |
| Вага брутто (в пакованні) | 2.786 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Підгузки Goo.N Plus для новонароджених (розмір 1(NB), до 5 кг, 152 шт) |
| Відеообзор | Https://youtu.be/VdOI3IvdIzI |
| Ширина (без паковання) | 0 см |
| Найменування Українське полірне | Підгузки GOO.N Plus для новонароджених до 5 кг (розмір NB, на липучках, унісекс, 152 шт) |
| Посилання на сайт | Https://www.kiddisvit.ua/catalog/podguzniki-goo.n-plus-dlya-novorozhdennyh-razmer-1nb-do-5-kg-152-sht |
| До комплекту входить | 152 підгузки |
| Найменування Англійське полірне | Diapers GOO.N Plus for newborns up to 5 kg (size NB, on tapes, unisex, 152 pcs) |
| Найменування Н1 | Підгузки Goo.N Plus для новонароджених (розмір 1 (NB), до 5 кг, 152 шт.) |
| Вага нетто (в пакованні) | 0 г |
| Підкатегорія | , , , Підгузки |
| Штрих-код | 8680007424355 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | Туреччина |
| КількістьВ'ящика | 4 |
| Вага (без паковання) | 0 г |
| Рекомендація за віком від | 0 років |
| Довжина (без паковання) | 0 см |
| Висота (без паковання) | 0 см |
| Тип індивідуального паковання | Полібег |
| Код УКТВЕД | 9619008100 |
| Група для прайс-листа | ЗАСОБИ ГІГІЄНИ |
| Термін придатності, міс. | 48 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
- Ціна: 2 199 ₴








