
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Вартові Галактики" — ТАНЦЮЮЧИЙ ГРУТ (46 cm)
4 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50094
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вінілова ігрова фігурка з хитною головою FUNKO POP! — ТАНЦЮЮЧИЙ ГРУТ стане чудовим подарунком для шанувальників всесвіту «Marvel».
- Голова фігурки прикріплена так, що під час руху вона кумедно трясеться.
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 46 cm.
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 38.1 см |
| Висота в упаковці | 55.8 см |
| Ширина в упаковке | 30.5 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , Marvel, Герої фільмів і серіалів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴



