
Ігрова фігурка FUNKO POP! cерії "Minions x BTS" - ШУГА
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85968
- +380 (99) 263-61-61
Ігрова фігурка FUNKO POP! – ШУГА стане чудовим подарунком для шанувальників музичної групи «BTS». Шуга як Міньйон! Цей учасник K-pop сенсації BTS тут, щоб вийти на сцену у вашій колекції! Знову об’єднайте його з рештою гурту, коли він створить новий образ, натхненний мультфільмом «Нікчемний Я 4».
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 10,3 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Номенклатура | Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Minions x BTS" — ШУГА |
| Кількість Упакове | 1 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.14 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Ігрова фігурка Funko POP! cерії "Minions x BTS" - Шуга |
| Ширина (без паковання) | 5.5 см |
| Найменування Українське полірне | Ігрова фігурка FUNKO POP! cерії "Minions x BTS" - ШУГА |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Найменування Англійське полірне | Toy figurine FUNKO POP! of "Minions x BTS" series - SUGA |
| Найменування Н1 | Ігрова фігурка Funko POP! серії "Minions x BTS" — Шуга |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.09 г |
| Підкатегорія | , Герої мультфільмів, Знаменистості, Колекційні іграшки |
| Штрих-код | 8930007546244 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | В'єтнам |
| КількістьВ'ящика | 6 |
| Вага (без паковання) | 0.09 г |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Довжина (без паковання) | 6 см |
| Висота (без паковання) | 11.4 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Немає |
- Ціна: 945 ₴
