
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Лило та Стіч" — СТИЧ У РАКЕТІ
2 795 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55620
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! - СТИЧ У РАКЕТІ стане чудовим подарунком для шанувальників мультфільму «Ліло та Стіч».
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 9,6 cm (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 25.4 см |
| Висота в упаковці | 19.1 см |
| Ширина в упаковке | 17.8 см |
| Номенклатура | Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Лило та Стіч" — СТИЧ В РАКЕТЕ |
| Кількість Упакове | 1 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.48 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Ігрова фігурка Funko POP! - Стіч у ракеті |
| Ширина (без паковання) | 16 см |
| Найменування Українське полірне | Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Ліло і Стіч" - СТІЧ У РАКЕТІ |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Найменування Англійське полірне | Toy figurine FUNKO POP! "Lilo and Stitch" series - STITCH IN A ROCKET |
| Найменування Н1 | Ігрова фігурка Funko POP! - Стіч у ракеті |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.45 г |
| Підкатегорія | , , Герої мультфільмів, Колекційні фігурки |
| Штрих-код | 8930007375912 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | В'єтнам |
| КількістьВ'ящика | 2 |
| Вага (без паковання) | 0.45 г |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Довжина (без паковання) | 18 см |
| Висота (без паковання) | 11 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Реклама |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴




