
Автомодель Bburago McLaren F1 MCL38 (2024) (1:43)
597 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18-38214
- +380 (99) 263-61-61
Автомодель McLaren F1 MCL38 Bburago стане відмінним подарунком як для маленького автолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому.
Болід MCL38 був створений для участі у чемпіонаті світу Формули-1 2024 року. Ним керували Ландо Норріс й Оскар Піастрі. Обидва здобули свої перші перемоги в Гран-прі на MCL38 і допомогли команді отримати Кубок конструкторів.
В асортименті представлено 2 варіанти автомоделей, якими керували пілоти Ландо Норріс під номером 4 та Оскар Піастрі під номером 81.
- Автомодель має високий рівень деталізації, що забезпечує максимальну схожість з оригіналом.
- Металевий корпус з пластиковими елементами має приємне на дотик матове покриття.
- Рухомі колеса з гумовими шинами, як у справжнього боліда.
Модель автомобіля Bburago допомагає розвинути:
- сприйняття простору
- світогляд
- вміння грати та колекціонувати.
Масштаб – 1:43.
Колір: чорний з помаранчевим.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик, метал тощо. |
| Стать | Хлопчик |
| Длина в упаковке | 13.97 см |
| Висота в упаковці | 7 см |
| Ширина в упаковке | 6.35 см |
| Кількість Упакове | 1 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.085 г |
| Ширина (без паковання) | 4.7 см |
| До комплекту входить | 1 автомодель |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.041 г |
| Підкатегорія | , , Ігрові машинки, Колекційні машинки |
| Штрих-код | 4893993380909 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 36 |
| Вага (без паковання) | 0.041 г |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Довжина (без паковання) | 13.06 см |
| Висота (без паковання) | 2.73 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
| Група для прайс-листа | МОДЕЛІ МАШИН І ТРАНСПОРТУ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Новинка |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
- Ціна: 597 ₴




