
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Ліга Легенд" — Джин
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 83858
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Ліга Легенд» - ДЖИН стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для прихильників гри «Ліга Легенд». Джин – загадковий та хворобливо педантичний убивця, який перетворює вбивства на мистецтво. Його зброя – це не просто рушниця, а «пензель» для створення жорстоких і театральних сцен, що лякають усіх, хто їх бачить. Цікавий факт: кожен його постріл – частина продуманого перформансу, адже він стріляє лише чотири рази, але кожен постріл має значення.
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 9.7 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | Funko, Герої ігор, Герої фільмів і серіалів, Колекційні фігурки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴
