
Набір вігурок Disney Moana 2
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 417138295961
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір вігурок Disney Moana 2
Епічна пригода вже поруч з цим набором фігурок Disney Moana 2, що містить Моану, Сімею, Мауї, Пуа, Хейхея та інших. Відтворіть улюблені моменти з фільму або вигадайте власні історії з хвилею уяви та цими улюбленими персонажами.
- Ваяна: 9 см
- Сімеа: 5 см
- Пуа та Ай-ай: 5.5 см
- Мауї: 11 см
- Лото: 9 см
- Моні: 10 см
- Матангі: 11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 28 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Дівчинка |
| Кількість Упакове | 7 |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴

