
Фігурка-сюрприз POP TOP HELLO KITTY – ЯБЛУЧНИЙ ВОРКШОП (в ас.)
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24WH-007
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте чарівний світ Hello Kitty разом з її улюбленим фруктом – яблучком! Ця серія ліцензійних фігурок від Sanrio відтворює милі моменти з життя Hello Kitty – від читання книг до готування смаколиків. Який з цих моментів стане Вашим улюбленим?
- Фігурки виготовлені з високоякісних матеріалів, мають ніжні пастельні кольори та яскравий акцент у вигляді яблучка.
- Прозора коробочка: кожна фігурка постачається у стильному кейсі з тематичним фоном, що легко збирається. В ньому зручно зберігати та демонструвати колекцію.
- Розмір фігурки близько 5 см залежно від аксесуарів.
- В асортименті 8 унікальних фігурок з пригодами Hello Kitty та 1 рідкісна. Зберіть всю яблуневу колекцію!
До набору входить:
- фігурка-сюрприз;
- прозора коробочка,
- інструкція.
Рекомендовано для дітей віком від 15 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Guangzhou Moetch Cultural & Creative Co., Ltd. |
| Матеріал | Полівінілхлорид, акрилонітрилбутитадієнстирол, полистирол |
| Стать | Дівчинка |
| Длина в упаковке | 26.5 см |
| Висота в упаковці | 14.5 см |
| Ширина в упаковке | 13.1 см |
| Номенклатура | Фігурка-сюрприз POP TOP HELLO KITTY – ЯБЛОЧНИЙ ВОРКШОП (в ас.) |
| Кількість Упакове | 8 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.05 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Фігурка-сюрприз Pop Top Hello Kitty – Яблучний воркшоп |
| Відеообзор | Https://youtu.be/Uqzh4GBEioI |
| Ширина (без паковання) | 0 см |
| Найменування Українське полірне | Фігурка-сюрприз POP TOP HELLO KITTY – ЯБЛУЧНИЙ ВОРКШОП (в ас.) |
| До комплекту входить | 1 фігурка, прозора коробочка, інструкція |
| Найменування Англійське полірне | Surprise figure POP TOP HELLO KITTY – APPLE WORKSHOP (assorted) |
| Найменування Н1 | Фігурка-сюрприз Pop Top Hello Kitty — Яблучний воркшоп |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.032 г |
| Підкатегорія | , Hello Kitty, Герої мультфільмів, Колекційні іграшки |
| Штрих-код | 6977260772470 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 128 |
| Вага (без паковання) | 0 г |
| Рекомендація за віком від | 15 років |
| Довжина (без паковання) | 0 см |
| Висота (без паковання) | 0 см |
| Тип індивідуального паковання | Дисплей |
| Код УКТВЕД | 9503004900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴




