
Фігурка-сюрприз POP TOP HELLO KITTY – МИЛА ПОДРУЖКА (в ас.)
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23WH-002
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте чарівний світ Hello Kitty разом з її найкращим другом — милим ведмедиком Малюком Чам! Ця серія ліцензійних фігурок від Sanrio відтворює милі моменти з їхнього життя – від читання книг до подорожей і святкових сюрпризів. Який з цих моментів стане Вашим улюбленим?
- Фігурки виготовлені з високоякісних матеріалів, мають ніжні пастельні кольори, та впізнаваний стиль Hello Kitty.
- Прозора коробочка: кожна фігурка постачається у стильному кейсі з тематичним фоном, що легко збирається. В ньому зручно зберігати та демонструвати колекцію.
- Розмір фігурки близько 6 см залежно від аксесуарів.
- В асортименті 8 унікальних фігурок з пригодами Hello Kitty та 1 рідкісна: ранковий час, стильна примірка, планування подорожі, цікаве читання, веселий пікнік, пригоди з морозивом, обійми з любов’ю, великодній сюрприз. Зберіть всю колекцію!
До набору входить:
- фігурка-сюрприз;
- прозора коробочка,
- інструкція.
Рекомендовано для дітей віком від 15 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Guangzhou Moetch Cultural & Creative Co., Ltd. |
| Матеріал | Полівінілхлорид, акрилонітрилбутитадієнстирол, полистирол |
| Стать | Дівчинка |
| Длина в упаковке | 31 см |
| Висота в упаковці | 8 см |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Номенклатура | Фігурка-сюрприз POP TOP HELLO KITTY — МІСНА ПІДРУЖКА (в ас.) |
| Кількість Упакове | 8 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.71 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Фігурка-сюрприз Pop Top Hello Kitty – Мила подружка |
| Відеообзор | Https://youtu.be/yzk3Ku1Sdv0 |
| Ширина (без паковання) | 0 см |
| Найменування Українське полірне | Фігурка-сюрприз POP TOP HELLO KITTY – МИЛА ПОДРУЖКА (в ас.) |
| До комплекту входить | 1 фігурка, прозора коробочка, інструкція |
| Найменування Англійське полірне | Surprise figure POP TOP HELLO KITTY – CUTE FRIEND (assorted) |
| Найменування Н1 | Фігурка-сюрприз Pop Top Hello Kitty — Мила подружка |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.63 г |
| Підкатегорія | , Hello Kitty, Герої мультфільмів, Колекційні іграшки |
| Штрих-код | 6972189206679 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 144 |
| Вага (без паковання) | 0 г |
| Рекомендація за віком від | 15 років |
| Довжина (без паковання) | 0 см |
| Висота (без паковання) | 0 см |
| Тип індивідуального паковання | Дисплей |
| Код УКТВЕД | 9503004900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴








