
Механічна іграшка-сюрприз POP TOP HELLO KITTY – МИЛИЙ СИГНАЛ (в ас.)
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24MDL-002
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте у чарівний світ Hello Kitty з серією ліцензійних іграшок від Sanrio! Кожна іграшка розповідає свою історію з життя Hello Kitty – від прогулянок під дощем до подорожей і святкових сюрпризів. Який з цих моментів стане Вашим улюбленим?
- Іграшки-сюрприз виготовлені з високоякісних матеріалів, мають ніжні пастельні кольори, та впізнаваний стиль Hello Kitty.
- Кожна фігурка оснащена індивідуальним заводним механізмом, що дозволяє їй «рухатися». Поверніть ключ і Hello Kitty почне погойдуватися!
- В комплекті також колекційна картка стерео, яка показує механічну функцію іграшки.
- Розмір фігурки близько 10 см залежно від аксесуарів.
- В асортименті 6 унікальних іграшок з пригодами Hello Kitty: цукеркова гойдалка, цікаві пригоди, телефонні секрети, мандрівні нотатки, вальс під дощем і святковий сюрприз. Зберіть всю колекцію та створіть власний чарівний світ Hello Kitty!
До набору входить:
- 1 механічна іграшка,
- колекційна картка стерео.
Рекомендовано для дітей віком від 15 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Guangzhou Moetch Cultural & Creative Co., Ltd. |
| Матеріал | Полівінілхлорид, акрилонітрилбутитадієнстирол |
| Стать | Дівчинка |
| Длина в упаковке | 37 см |
| Висота в упаковці | 14 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Номенклатура | Механічна іграшка-сюрприз POP TOP HELLO KITTY — МІЦНИЙ СИГНАЛ (в ас.) |
| Кількість Упакове | 6 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.955 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Механічна іграшка-сюрприз Pop Top Hello Kitty – Милий сигнал |
| Відеообзор | Https://youtu.be/W1J_awntfys |
| Ширина (без паковання) | 0 см |
| Найменування Українське полірне | Механічна іграшка-сюрприз POP TOP HELLO KITTY – МИЛИЙ СИГНАЛ (в ас.) |
| До комплекту входить | 1 механічна іграшка |
| Найменування Англійське полірне | Mechanical surprise toy POP TOP HELLO KITTY – CUTE SIGNAL (assorted) |
| Найменування Н1 | Механічна іграшка-сюрприз Pop Top Hello Kitty — Милий сигнал |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.837 г |
| Підкатегорія | , Hello Kitty, Герої мультфільмів, Колекційні іграшки |
| Штрих-код | 6977260774337 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 120 |
| Вага (без паковання) | 0.075 г |
| Рекомендація за віком від | 15 років |
| Довжина (без паковання) | 0 см |
| Висота (без паковання) | 0 см |
| Тип індивідуального паковання | Дисплей |
| Код УКТВЕД | 9503004900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴






