
Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" - СВЯТО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: MJ-000028
- +380 (99) 263-61-61
Завітай у фантазійний світ веселощів з ігровими фігурками серії «Загадковий ліс» - СВЯТО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ! Вони стануть чудовим подарунком, або ж неймовірною окрасою інтер’єру. У деяких фігурок є перламутрове чи флоковане покриття, або напівпрозорі елементи. Збирай усю колекцію з 9 фігурок, щоб познайомитись з унікальним дизайном кожної та створити свою чарівну колекцію!
- У цій серії ти можеш знайти 9 персонажів, серед яких є 1 рідкісний! Тут ти познайомишся з Emma’s wreath, Make a wish, Emma’s birthday cake, Macchiato, Here’s a sunflower for you, Birthday candle, Emma’s plate, Your gift та My good friend (рідкісна).
- Шанс знайти My good friend – 1:96!
- Іграшка знаходиться у сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- У кожного героя є власна колекційна картка.
- Розмір фігурок: від 7 до 10 см.
У комплект входить:
- колекційна фігурка;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендовано для осіб від 15 років і старше. 8 років – з дозволу дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Shenzhen Yanchuang Cultural Development Co.,Ltd. |
| Матеріал | ПВХ-пластик |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 26 см |
| Висота в упаковці | 12.5 см |
| Ширина в упаковке | 17.5 см |
| Номенклатура | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" — ПРАЗДНИК ДНЯєвО |
| Кількість Упакове | 8 |
| Вага брутто (в пакованні) | 1.16 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна фігурка Pop Top Lucky Emma - Свято дня народження |
| Відеообзор | Https://youtu.be/9SilMniKSL8, https://youtu.be/UtaS73gFEUY |
| Ширина (без паковання) | 0 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" - СВЯТО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ |
| До комплекту входить | 1 фігурка-сюрприз, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible figurine POP TOP Lucky Emma of "Secret Forest" - HAPPY BIRTHDAY PARTY |
| Найменування Н1 | Колекційна фігурка Pop Top Lucky Emma — Свято дня народження |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.4 г |
| Підкатегорія | , , , Колекційні іграшки |
| Штрих-код | 6971194780396 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 96 |
| Вага (без паковання) | 0.09 г |
| Рекомендація за віком від | 14 років |
| Довжина (без паковання) | 0 см |
| Висота (без паковання) | 0 см |
| Тип індивідуального паковання | Коробка |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Акція |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Немає |
- Ціна: 795 ₴








