
Набір фігурок FUNKO POP! серії "Сімпсони S11" - ЛІСА Й МАЛЕНЬКИЙ ПОМІЧНИК САНТИ
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86409
- +380 (99) 263-61-61
Набір фігурок FUNKO POP! - ЛІСА І МАЛЕНЬКИЙ ПОМОЧНИК САНТИ стане чудовим подарунком для шанувальників мультсеріалу «Сімпсони». Ці фігурки зображують Лису Сімпсон разом із їхнім сімейним псом - Маленьким помічником Санти (Santa's Little Helper), підкреслюючи її доброту та зв'язок із домашніми улюбленцями.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі "тібі" - персонажі з маленьким тулубом та великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим.
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9 см (залежно від аксесуарів).
Створіть свою колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| До комплекту входить | 2 фигурки |
| Підкатегорія | , , Герої фільмів і серіалів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴
