
Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" - КАВ'ЯРНЯ (у дисп., в ас.)
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: MJ-000061
- +380 (99) 263-61-61
Знайомтеся з Lucky Emma – чарівними ельфами, які народжуються з магічного дерева, що черпає силу з сяйва людських мрій. Ці маленькі створіння, що нагадують данґо або квіти, є втіленням позитивної енергії. Вони надзвичайно допитливі та сміливі: обожнюють приймати форми усього, що бачать, досліджувати світ людей, ласувати смаколиками та знаходити нових друзів. Кожен ельф Lucky Emma – це маленький талісман, що має суперздібності: вони приносять удачу та дарують відчуття гармонії.
Поринь у вишукану атмосферу кав'ярні з колекційними фігурками серії «Загадковий ліс» - КАВ'ЯРНЯ! Вони стануть чудовим подарунком, або ж неймовірною окрасою інтер’єру. У деяких фігурок є флоковане покриття, або напівпрозорі елементи. Збирай усю колекцію з 10 фігурок, щоб познайомитись з унікальним дизайном кожної та створити свою чарівну колекцію!
- У цій серії ти можеш знайти 10 персонажів, серед яких є 2 рідкісних! Тут ти познайомишся з Coffee Machine, Pancake Tower, Coffee Cup, Barista, Star Mocha, Sugar Cube, Pastry Chef, Crepe, Full-city Roast (рідкісний) та Coffee-To-Go (рідкісна).
- Шанс знайти Full-city Roast – 1:96, а Coffee-To-Go – 1:192!
- Іграшка знаходиться у сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- У кожного героя є власна колекційна картка.
- Розмір фігурок: від 9 до 11 см.
У комплект входить:
- 1 фігурка-сюрприз;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендовано для осіб від 15 років і старше. 8 років – з дозволу дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Shenzhen Yanchuang Cultural Development Co.,Ltd. |
| Матеріал | ПВХ-пластик |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 29.5 см |
| Висота в упаковці | 21.5 см |
| Ширина в упаковке | 17.5 см |
| Номенклатура | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" — КОФЕЙНЯ (у дисп., в ас.) |
| Кількість Упакове | 8 |
| Вага брутто (в пакованні) | 1.29 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma - Кав'ярня |
| Відеообзор | Https://youtu.be/J1Bb3Me0O4o |
| Ширина (без паковання) | 7.5 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" - КАВ'ЯРНЯ (у дисп., в ас.) |
| До комплекту входить | 1 фігурка-сюрприз, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible figurine POP TOP Lucky Emma of "Mystery forest" series - COFFEE SHOP (in disp., in as.) |
| Найменування Н1 | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma — Кавня |
| Вага нетто (в пакованні) | 1.19 г |
| Підкатегорія | , , , |
| Штрих-код | 6971194781430 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 96 |
| Вага (без паковання) | 0.1 г |
| Рекомендація за віком від | 14 років |
| Довжина (без паковання) | 7.5 см |
| Висота (без паковання) | 11.5 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Коробка |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Новинка |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
- Ціна: 795 ₴








