
Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma серії"Lovely Emma" - МИЛІ ЗВІРЯТА (дисп.,в ас.)
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: MJ-000081
- +380 (99) 263-61-61
Знайомтеся з Lucky Emma – чарівними ельфами, які народжуються з магічного дерева, що черпає силу з сяйва людських мрій. Ці маленькі створіння, що нагадують данґо або квіти, є втіленням позитивної енергії. Вони надзвичайно допитливі та сміливі: обожнюють приймати форми усього, що бачать, досліджувати світ людей, ласувати смаколиками та знаходити нових друзів. Кожен ельф Lucky Emma – це маленький талісман, що має суперздібності: вони приносять удачу та дарують відчуття гармонії.
Зустрічай пухнастих кавайчиків-ельфиків Lucky Emma у вигляді різних звірят з колекційними м’якими іграшками з кільцем серії «Lovely Emma» - МИЛІ ЗВІРЯТА! Вони стануть чудовим подарунком, або ж неймовірною окрасою твого образу. Збирай усю колекцію з 8 м’яких іграшок, щоб познайомитись з унікальним дизайном кожної та створити свою чарівну колекцію!
- У цій серії ти можеш знайти 8 персонажів, серед яких є 2 рідкісних! Тут ти познайомишся з Cheese Cat, Fluffy Rabbit, Star Elk, Lace Bear, GreyGrey Wolf, TonTon Cow, DingDong Dog (рідкісний) та Cake Koala (рідкісна).
- Шанс знайти звичайних героїв – 1:6, рідкісних (DingDong Dog, Cake Koala) – 1:72!
- М’яка іграшка знаходиться у сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- У кожного героя є власна колекційна картка.
- Обличчя героїв виконані з полівінілхлориду (PVC).
- Великі оченята надають персонажам дивовижного вигляду.
- Завдяки кільцю ти можеш причепити іграшку до сумки чи будь-де.
- Розмір іграшок: приблизно 17 см (залежно від героя та аксесуарів).
У комплект входить:
- 1 м'яка іграшка-сюрприз з кільцем;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендовано для осіб від 15 років і старше. 8 років – з дозволу дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Shenzhen Yanchuang Cultural Development Co.,Ltd. |
| Стать | Дівчинка |
| Длина в упаковке | 41.3 см |
| Висота в упаковці | 21.3 см |
| Ширина в упаковке | 27.5 см |
| Номенклатура | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma серії "Lovely Emma" — МІЦНІ ЗВЕРУШКИ (дисп.,ас. |
| Кількість Упакове | 6 |
| Вага брутто (в пакованні) | 1.65 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma - Милі звірята |
| Відеообзор | Https://youtu.be/FWNGOXo-4SQ |
| Ширина (без паковання) | 13 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma серії"Lovely Emma" - МИЛІ ЗВІРЯТА(дисп.,в ас.) |
| До комплекту входить | 1 м'яка іграшка-сюрприз із кільцем, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible plush toy with ring POP TOP Lucky Emma of"Lovely Emma" series - CUTE ANIMALS(disp., in a |
| Найменування Н1 | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma — Милі звірятка |
| Вага нетто (в пакованні) | 1.33 г |
| Підкатегорія | , , Іграшки на підвісі, М'які іграшки тварини |
| Штрих-код | 6971194781836 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 72 |
| Вага (без паковання) | 0.15 г |
| Рекомендація за віком від | 14 років |
| Довжина (без паковання) | 13 см |
| Висота (без паковання) | 20 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Коробка |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Новинка |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
- Ціна: 1 195 ₴








