
Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" — Unis B CAДУ
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: YC-102
- +380 (99) 263-61-61
Відвідай фантазійний світ витонченої краси з ігровими фігурками серії «Загадковий ліс» — ВЕЧІРКА В САДУ! Вони стануть прекрасним подарунком або ж неймовірною прикрасою інтер'єру. У деяких фігурок є перламутрове або флоковане покриття, або напівпрозорі елементи. Збирай усю колекцію з 9 фігурок, щоб познайомитися з унікальним дизайном кожної та створити свою чарівну колекцію!
- У цій серії ти можеш знайти 9 персонажів, серед яких є 1 рідкісний! Тут ти познайомишся з Peach Juice, Vanilla Cake, Strawberry, Black Velvet, Taro Mousse, Jelly Bean, Sandwich, Baysalt Sorbet і Marmalade (рідка).
- Шанс знайти Marmalade — 1:96!
- Іграшка перебуває в сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- Кожен герой має власну колекційну картку.
- Розмір фігурок: від 7 до 10 см.
До комплекту входить:
- колекційна фігурка;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендовано для осіб від 15 років. 8 років — з роздільної здатності дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Shenzhen Yanchuang Cultural Development Co.,Ltd. |
| Матеріал | ПВХ-пластик |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 29 см |
| Висота в упаковці | 11.5 см |
| Ширина в упаковке | 14.5 см |
| Номенклатура | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" — Unis B CAДУ |
| Кількість Упакове | 8 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.997 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна фігурка Pop Top Lucky Emma - Вечірка у саду |
| Відеообзор | Https://youtu.be/mxQIpGz9j6Q, https://youtu.be/inyVy8nX6fU |
| Ширина (без паковання) | 0 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma серії "Загадковий ліс" - ВЕЧІРКА В САДУ |
| До комплекту входить | 1 фігурка-сюрприз, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible figurine POP TOP Lucky Emma of "Secret Forest" - GARDEN PARTY |
| Найменування Н1 | Колекційна фігурка Pop Top Lucky Emma — Вечірка в саду |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.927 г |
| Підкатегорія | , , , Колекційні іграшки |
| Штрих-код | 6971194780044 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 96 |
| Вага (без паковання) | 0.09 г |
| Рекомендація за віком від | 14 років |
| Довжина (без паковання) | 0 см |
| Висота (без паковання) | 0 см |
| Тип індивідуального паковання | Коробка |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Немає |
- Ціна: 795 ₴








