
Колекційна м'яка іграшка на підвісі POP TOP Lucky Emma серії "Lovely Emma" — ПУХНАСТИКИ (в дисп.),
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: MJ-000086
- +380 (99) 263-61-61
Знайомтеся з Lucky Emma — чарівними ельфами, які народжуються з чарівного дерева, що черпає силу з сяйва людських мрій. Ці маленькі істоти, що схожі на даного або квіти, є втіленням позитивної енергії. Вони надзвичайно допитливі та сміливі: обожнюють приймати форми всього, що бачать, досліджувати світ людей, ласувати смаколиками та знаходити нових друзів. Кожен ельф Lucky Emma — це маленький талісман, що має суперздібності: вони приносять удачу та дарують відчуття гармонії.
Колекційні м'які іграшки на підвісі Lucky Emma серії «Lovely Emma» — ПУШИСТИКИ вже з нетерпінням чекають, щоб познайомитися з тобою! Ці маленькі шалунишки перетворилися на милих звірят і смаколики, щоб подарувати тобі позитивні емоції. Вони стануть чудовою подарунком або неймовірною прикрасою твого образу. Збери всю колекцію з 8 м'яких іграшок, щоб познайомитися з унікальним дизайном кожної та створити свою чарівну колекцію!
- У цій серії ти можеш знайти 8 персонажів, серед яких є 1 рідкісний! Тут ти познайомишся з Peachy Puff, Cherry Fox, Blueberry Bunny, Sesame Dumpling, Bambi Fawn, Purple Yam Kitty, Strawberry Bunny, Cheese Pup і Shell Otter (рідка).
- Шанс знайти звичайних героїв — 1:8, рідкісних (Shell Otter) — 1:96!
- М'яка іграшка перебуває в сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- Кожен герой має власну колекційну картку.
- Обличчя героїв виготовлені з полівінілхлориду (PVC).
- Великі очі надають персонажам дивовижного вигляду.
- Завдяки кільцю ти можеш прикріпити іграшку до сумки або де завгодно.
- Розмір фігурок: приблизно 17 см (залежно від героя й аксесуарів).
До комплекту входить:
- 1 м'яка сумочка-сюрприз;
- ремінець із кільцем;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендується для осіб від 15 років. 8 років — з роздільної здатності дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ-пластик, поліестер |
| Стать | Дівчинка |
| Длина в упаковке | 32 см |
| Висота в упаковці | 25 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Номенклатура | Колекційна м'яка іграшка на підвісі POP TOP Lucky Emma серії "Lovely Emma" — ПУШИСТИКИ (в дисп.), |
| Кількість Упакове | 8 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.1 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна м'яка іграшка на підвісі POP TOP Lucky Emma - Пухнастики |
| Відеообзор | Https://youtu.be/4aluHWMgQ1s |
| Ширина (без паковання) | 4.5 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна м'яка іграшка на підвісі POP TOP Lucky Emma серії"Lovely Emma" - ПУХНАСТИКИ(у дисп., в ас.) |
| До комплекту входить | 1 м'яка іграшка-сюрприз, ремінець із кільцем, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible plush toy on hanger POP TOP Lucky Emma of "Lovely Emma" series - FUZZIES (in disp., in a |
| Найменування Н1 | Колекційна м'яка іграшка на підвісі POP TOP Lucky Emma — Пухнастики |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.09 г |
| Підкатегорія | , , Аксесуари для дівчаток, Іграшки на підвісі |
| Штрих-код | 6971194781867 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 96 |
| Вага (без паковання) | 0.09 г |
| Рекомендація за віком від | 14 років |
| Довжина (без паковання) | 15.5 см |
| Висота (без паковання) | 11.7 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Коробка |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Новинка |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
- Ціна: 695 ₴








