
Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma серії "Lovely Emma"-ЗАЙЧАТА (дисп., в ас.)
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: MJ-000090
- +380 (99) 263-61-61
Знайомтеся з Lucky Emma — чарівними ельфами, які народжуються з чарівного дерева, що черпає силу з сяйва людських мрій. Ці маленькі істоти, що схожі на даного або квіти, є втіленням позитивної енергії. Вони надзвичайно допитливі та сміливі: обожнюють приймати форми всього, що бачать, досліджувати світ людей, ласувати смаколиками та знаходити нових друзів. Кожен ельф Lucky Emma — це маленький талісман, що має суперздібності: вони приносять удачу та дарують відчуття гармонії.
Шукай чарівних ельфиків Lucky Emma в образі милих зайчиків з колекційними м'якими іграшками з кільцем Lucky Emma серії «Lovely Emma» — ЗАЙЧАТА! Їхній супермилий вигляд підкорить твоє серце з першого погляду. Вони стануть чудовою подарунком або неймовірною прикрасою твого образу. Збери всю колекцію з 8 м'яких іграшок, щоб познайомитися з унікальним дизайном кожної та створити свою чарівну колекцію!
- У цій серії ти можеш знайти 8 персонажів, серед яких є 2 рідкісні! Тут ти познайомишся з Passionate Bunny, Warm Bunny, Elegant Bunny, Energetic Bunny, Shy Bunny, Relaxed Bunny, Refreshing Bunny (рідка) і Mysterious Bunny (рідка).
- Шанс знайти звичайних героїв — 1:6, рідкісних (Refreshing Bunny і Mysterious Bunny) — 1:72!
- М'яка іграшка перебуває в сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- Кожен герой має власну колекційну картку.
- Обличчя героїв виготовлені з пластику.
- Великі очі надають персонажам дивовижного вигляду.
- Завдяки кільцю ти можеш причепити іграшку до сумки або де завгодно.
- Розмір фігурок: приблизно 17 см (залежно від героя й аксесуарів).
До комплекту входить:
- 1 м'яка іграшка-сюрприз;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендується для осіб від 15 років. 8 років — з роздільної здатності дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Дівчинка |
| Длина в упаковке | 32 см |
| Висота в упаковці | 25 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Номенклатура | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma серії "Lovely Emma"-ЗАЙЧАТА (дисп., в ас.) |
| Кількість Упакове | 6 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.2 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma - Зайченята |
| Відеообзор | Https://youtu.be/lP_cY43IxZI |
| Ширина (без паковання) | 12.5 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma серіії "Lovely Emma" - ЗАЙЧЕНЯТА(дисп., в ас.) |
| До комплекту входить | 1 м'яка іграшка-сюрприз, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible plush toy with ring POP TOP Lucky Emma of "Lovely Emma" series - BUNNIES(disp., in as.) |
| Найменування Н1 | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Lucky Emma — Зайчена |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.15 г |
| Підкатегорія | , , , М'які іграшки тварини |
| Штрих-код | 6971194781980 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 72 |
| Вага (без паковання) | 0.15 г |
| Рекомендація за віком від | 14 років |
| Довжина (без паковання) | 12.5 см |
| Висота (без паковання) | 17.5 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Коробка |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Новинка |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
- Ціна: 995 ₴








