
Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon — МРІЙНИКИ (у дисп., в ас.)
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 556016
- +380 (99) 263-61-61
Запрошуємо тебе у світ фантастичних істот — Кіммонів! Тут вони можуть бути ким завгодно: фруктами, тваринами або казковими істотами. А ще вони дуже доброзичливі, люблять грати, обійматися й бути поруч.
Кіммони народжуються у світі снів. Там вони навчилися бачити світло та темряву, щоб потім повернутися в наш світ і стати супутниками для тих, хто шукає сенс, обійми або просто трохи тепла. Їхній дім — не коробка, а серце того, хто відкриє її.
Обніми свого Кіммона. І нехай почнеться історія, яка належить тільки вам!
У чарівному світі снів є особливі Кіммони, які охороняють мрії, почуття та фантазії. У серії м'яких іграшок із кільцем POP TOP Kimmon — МЕЧТАТЕЛІ ти можеш познайомитися з кожним із них! Збирай свою мрійливу колекцію та бери найулюбленіших!
- У цій серії ти можеш знайти 7 Кіммонів, серед яких є 1 рідкісний! Тут є Мімони з різним характером: Пристрасний знак, Золоте диво, Мерехтливий миг, Сяючий метелик, Чарівний сон, Примарний мандрівник і Мрійливий голос (рідкий).
- Шанс знайти Мрійливий голос — 2,08%!
- М'яка іграшка перебуває в сюрприз-пакованні, тому буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- Кожен герой має власну колекційну картку.
- Обличчя героїв виготовлені з полівінілхлориду (PVC).
- «Стільні» великі очі з глибоким поглядом надають персонажам дивовижного вигляду.
- Формуй різні пози завдяки гнучким ручкам.
- Завдяки знімному кільцю ти можеш прикріпити іграшку до сумки або де завгодно.
- Розмір іграшок приблизно 15,5 см (залежно від аксесуарів).
До комплекту входить:
- 1 м'яка іграшка-сюрприз із кільцем;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен герой унікальний.
Рекомендується для осіб від 15 років. 8 років — з роздільної здатності дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АССА |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | АБС, полиэстер |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 33.5 см |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Ширина в упаковке | 22.5 см |
| Номенклатура | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon — МЕЧТАТЕЛІ (в дисп., в ас.) |
| Кількість Упакове | 6 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.175 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon - Мрійники |
| Відеообзор | Https://youtu.be/B_kXeIyH2LI |
| Ширина (без паковання) | 7.1 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon - МРІЙНИКИ (у дисп., в ас.) |
| До комплекту входить | 1 м'яка іграшка-сюрприз із кільцем, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible plush toy with ring POP TOP Kimmon - DREAMERS (in display, assorted) |
| Найменування Н1 | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Kimmon — Мрійники |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.095 г |
| Підкатегорія | , , Іграшки на підвісі, М'які іграшки тварини |
| Штрих-код | 6973100044837 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 48 |
| Вага (без паковання) | 0.095 г |
| Рекомендація за віком від | 15 років |
| Довжина (без паковання) | 14.5 см |
| Висота (без паковання) | 17.2 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Дисплей |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Група для прайс-листа | М'ЯКІ ІГРАШКИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Статура | Новинка |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
- Ціна: 1 195 ₴







