
Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Letsvan серії "Wakuku" — ВЕСЕЛА ВЕЧІРКА (дисп., у ас.
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17WK-0601
- +380 (99) 263-61-61
«Wakuku!» — «Будь на драйві!» Познайомся з Wakuku — чарівними істотами на межі джунглів і мегаполіса. Вони схожі на лісових парфумів-трендсетерів: у яскравих шапках, барвистому одязі та з неповторним стилем.
Любовні, безстрашні та трохи бешкетні, Wakuku вірять: світ занадто цікавий, щоб сидіти на місці. Щодня — це пригода, сміх і незвичайні ідеї. Їх магія — у сміливості бути собою та дивитися на життя очима дитини.
Wakuku! Вирвися з рутини, відчуй свободу та згадай свого безтурботного мрійника!
- У цій серії ти можеш знайти 7 персонажів, серед яких є 1 рідкісний! Тут ти познайомишся з Back To Y2K, Become Rebel, Monster Imitation, Sing Rock, Up To Mischief, Play Bear і Super Future (рідкий).
- Шанс знайти звичайних героїв — 1:6, рідкісних (Super Future) — 1:72!
- М'яка іграшка перебуває в сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
- Кожен герой має власну колекційну картку.
- Всі персонажі мають свій власний стиль і свою трендову шапочку: епоха 2000-х, рок-стиль, бунтарський тощо. Збирай усіх персонажів, щоб обмінюватися стильними шапочками!
- Обличчя, долоні та ступні героїв виготовлені з полівінілхлориду (PVC).
- Милі очі надають персонажам дивовижного вигляду.
- Завдяки кільцю ти можеш прикріпити іграшку до сумки або де завгодно.
- Іграшки також стануть чудовим подарунком або неймовірною прикрасою твого образу.
- Розмір іграшок: приблизно 17 см (залежно від героя й аксесуарів).
Влаштуй круту вечірку з друзями та колекційними м'якими іграшками з кільцем POP TOP Letsvan серії «Wakuku» — ВЕСЕЛА ВЕЖИВАННЯ!
До комплекту входить:
- 1 м'яка іграшка-сюрприз;
- аксесуари;
- кільце;
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендується для осіб від 15 років. 8 років — з роздільної здатності дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Shenzhen Letsvan Culture Co., Ltd |
| Матеріал | Полиэстер, ПВХ |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 29.3 см |
| Висота в упаковці | 14.7 см |
| Ширина в упаковке | 17.5 см |
| Номенклатура | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Letsvan серії "Wakuku" — ВЕСЕЛА ВЕЧОВИНКА (дисп., у ас. |
| Кількість Упакове | 6 |
| Вага брутто (в пакованні) | 1.5 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Колекційна м’яка іграшка з кільцем POP TOP Wakuku - Весела вечірка |
| Відеообзор | Https://youtu.be/0Y1ntI7TQXQ |
| Ширина (без паковання) | 10 см |
| Найменування Українське полірне | Колекційна м’яка іграшка з кільцем POP TOP Letsvan серії "Wakuku" - ВЕСЕЛА ВЕЧІРКА (у дисп., в ас.) |
| До комплекту входить | 1 м'яка іграшка-сюрприз, аксесуари, кільце, колекційна картка |
| Найменування Англійське полірне | Collectible plush toy POP TOP Letsvan series "Wakuku" – FUN PARTY (in display, assorted) |
| Найменування Н1 | Колекційна м'яка іграшка з кільцем POP TOP Wakuku — Весела вечірка |
| Вага нетто (в пакованні) | 1.4 г |
| Підкатегорія | , , Іграшки на підвісі, М'які іграшки тварини |
| Штрих-код | 6974773011171 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 72 |
| Вага (без паковання) | 0.15 г |
| Рекомендація за віком від | 15 років |
| Довжина (без паковання) | 11 см |
| Висота (без паковання) | 15 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Дисплей |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Група для прайс-листа | М'ЯКІ ІГРАШКИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Товар в асортименті | Да |
- Ціна: 1 495 ₴








