
Ігрова фігурка FUNKO POP! NOOKS серії "Harry Potter" — Гаррі Поттер у комірчині
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86246
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! NOOKS серії "Гаррі Поттер" - ГАРРІ ПОТТЕР У КОМІРЧИНІ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників чарівного світу Гаррі Поттера. Фігурка зображує Гаррі Поттера у маленькій комірчині під сходами, де він мешкав до того, як дізнався про своє чарівне походження. Створіть свою магічну колекцію з героями серії "Гаррі Поттер"!
- Дизайн фігурки виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вміння грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки приблизно 9 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 17.5 см |
| Ширина в упаковке | 11 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , Гаррі Поттер, Герої фільмів і серіалів, Колекційні фігурки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 395 ₴

