
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Harry Potter" — Гаррі Поттер на Німбусі
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 76003
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! стане чудовим подарунком для шанувальників фільмів, серіалів, коміксів, комп'ютерних ігор тощо.
- Дизайн фігурки виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вміння грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки приблизно 11.4 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Ширина в упаковке | 9 см |
| Кількість Упакове | 1 |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , Гаррі Поттер, Герої фільмів і серіалів, Колекційні фігурки |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 6 |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴
