
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "My Melody" - Май Мелоді (Ретро)
1 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91753
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «My Melody» - МАЙ МЕЛОДІ (РЕТРО) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників всесвіту Sanrio. Час додати трохи неонової кавайності! Зустрічайте чарівну Май Мелоді у стилі кіберпанк 80-х. Ця маленька фанатка мигдалевих пирогів родом із казкового Меріленда готова стати головним акцентом вашої полиці!
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 10.4 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , , Герої мультфільмів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 245 ₴
