Набір вінілових ігрових фігурок FUNKO POP! серії «Гаррі Поттер» S20 - ГАРРІ З ГЕДВІҐОЮ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників всесвіту Поттеріани! Гаррі Поттер – центральний персонаж серії книг, який став символом боротьби зі злом, дивом виживши після нападу темного лорда Волдеморта. Його вірна супутниця, Ґедвіга, полярна сова, була більше ніж просто домашнім улюбленцем; вона слугувала йому незмінною подругою та надійним зв'язком зі світом магії, символізуючи відданість і підтримку. Їхній зв'язок є одним із найзворушливіших у всьому чарівному світі.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,3 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , , Герої фільмів і серіалів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 145 ₴

