
Ігрова фігурка FUNKO POP! - Коронація королеви Єлизавети II
1 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91873
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Королева Єлизавета II 100-річчя» - КОРОНАЦІЯ КОРОЛЕВИ ЄЛИЗАВЕТИ II стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників королевської сім'. Фігурка Королеви Єлизавети II під час її коронації відображає історичний момент, коли вона офіційно зійшла на престол Великої Британії. Ця подія 1953 року була не просто церемонією, а символом відновлення монархії після війни та початком нової епохи. Фігурка передає велич та урочистість моменту, коли молода королева прийняла на себе тягар обов'язку, ставши монархом, який правив найдовше в історії країни.
- Дизайн фігурки виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки приблизно 13.2 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 14 см |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Ширина в упаковке | 11 см |
| Підкатегорія | Funko, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 345 ₴

