
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Robocop 2" - Робокоп (w/CH)
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90486
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Робокоп» S2- РОБОКОП (W/CH) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників культового фільму «Робокоп»! Робокоп – культовий персонаж науково-фантастичних фільмів, що є кіборгом-поліцейським, створеним із решток загиблого офіцера Алекса Мерфі. Він запрограмований служити закону, але поєднує в собі бездоганну механічну ефективність із відгомонами людської свідомості. Робокоп бореться зі злочинністю у футуристичному Детройті, ставши символом безкомпромісної справедливості. Цікавим є те, що його історія порушує питання про межі людяності та правосуддя в суспільстві майбутнього.
- Chase-версія – злегка видозмінена версія стандартних фігурок POP. У них може бути інший колір одягу, аксесуар або інша відмінна деталь. Це рідкісні фігурки Funko, які випускаються у співвідношенні 1 до 6, а значить серед 6 штук серійних фігурок – тільки 1 буде рідкісна Сhase. Знайти її – це удача!
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «чібі» – персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захопливим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,9 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | , Колекційні іграшки, Герої фільмів і серіалів |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴


