
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "KPop Demon Hunters" - Еббі
1 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 95802
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Кейпоп-мисливиці на демонів» S2 - ЕББІ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників мультфільму «Кейпоп-мисливиці на демонів». Еббі (Abby Saja) — це харизматичний учасник популярного бойз-бенду Saja Boys, який під маскою бездоганного K-pop айдола приховує свою справжню сутність демона. Він відомий серед фанатів як «Abs» завдяки своїй вражаючій атлетичній статурі та сценічній чарівності, що робить його одним із найяскравіших суперників для головних героїнь з гурту HUNTR/X.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «чібі» – персонажі з маленьким тулубом, великою головою і надзвичайно милим виглядом.
- Фігурка надзвичайно деталізована, що робить ігровий процес більш захопливим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 10.4 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP! Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | , , Герої Аніме, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 245 ₴
